Güvenilir

iTalk Language Translator

supamany
3.01MB
Mağazadan İndirilenler 0 - 5
Sürüm 13.5 4 ay önce

iTalk Language Translator açıklaması

Language translator gives you a speech to text option to easily transform your voice recording into text.

if you can't read or pronounce the output of your translation, you are welcome because iTalk was designed for this purpose. Language translator has a voice function that reads the output of your translations in many languages for you easily .

Language translator also has function to set the speech rate of your choice.

A share function is made available for you to share your translation to any social media of your choice installed on your phone

Above all its free, download and enjoy and rate this app.

iTalk Translator is a powerful tool designed for students, tourists and everyone who want to bridge the gap of communication between popular languages in the world.

its a Language translator that brings you many features that you will ever need in any language translator and its optimized to run fast on all android devices.

if you are searching for the best translator , online translator , language teacher , speech recognition support , and serves as a students companion for educational purpose or tourist translator , tourist guide , then this is the , language translator app , you need.

find in this translator over 40 languages in the world; french, Spanish, English, Chinese, German, Russian,Italian,Arabic,Polish,Greek,Latin,Swahili,Portuguese,Indonesian, Korean, Dutch and many more.
</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Dil çevirmen size kolayca sesli metin içine kayıt dönüştürmek için metin seçeneği bir konuşma yaptı.

okumak ya da çeviri çıkışını telaffuz edemez eğer iTalk bu amaç için dizayn edilmiştir, çünkü açığız. Dil çevirmen kolayca sizin için birçok dilde çeviri çıktısını okuyan bir ses işlevi vardır.

Dil çevirmen de seçtiğiniz konuşma hızını ayarlamak için bir işlevi vardır.

Telefonunuzda yüklü seçtiğiniz herhangi bir sosyal ortama çeviri paylaşmak için bir paylaşım fonksiyonu mevcuttur yapılır

Ve tüm özgür, indirmek Above zevk ve bu app oranı.

iTalk Tercüman dünyada popüler diller arasındaki iletişimin köprü isteyen öğrencilerin, turistler ve herkes için tasarlanmış güçlü bir araçtır.

onun size şimdiye kadar herhangi bir dil çevirmeni ihtiyacınız olacak ve onun tüm android cihazlar üzerinde hızlı çalıştırmak için optimize birçok özellik getiren bir dil çevirmen.

En iyi çevirmen, Online çevirmen, dil öğretmeni, konuşma tanıma desteği arıyor ve eğitim amaçlı veya turistik tercümanlık, rehberlik için öğrencilerin refakatçi olarak hizmet ise, o zaman bu, dil çevirmeni uygulaması, ihtiyacınız.

Dünyada 40 dilde üzerinden bu çevirmen bulmak; Hollandalı ve daha birçok Fransız, İspanyol, İngiliz, Çince, Almanca, Rusça, İtalyanca, Arapça, Lehçe, Yunanca, Latince, Svahili, Portekizce, Endonezyaca, Korece,.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

iTalk Language Translator için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

iTalk Language Translator ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
supamany mağaza avatarı
supamany Mağaza 1.17k 173.05k

APK hakkında iTalk Language Translator bilgi

APK Sürüm 13.5
Uyumluluk Android 4.0.1+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: iTalk Language Translator APK
İndir